Instalacje gazowe

Strona główna » Instalacje gazowe

Gaz jest najpopularniejszym paliwem, wykorzystywanym zarówno do ogrzewania budynku, jak i do podgrzewania wody użytkowej lub gotowania. Instalacje gazowe są montowane w zbiorowym budownictwie, jak i w domach jednorodzinnych czy bliźniakach. Ze względu na charakter medium oraz potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia, jakie niesie, wykonanie takiej instalacji wymaga znajomości zasad montażu oraz odpowiednich uprawnień SEP.
Firma Fala specjalizuje się w wykonywaniu wszystkich typów instalacji sanitarnych i grzewczych w domach prywatnych oraz w budynkach firmowych. Zaliczają się do nich również instalacje gazowe, które montujemy w obiektach. Podłączamy też do nich różne odbiorniki, począwszy od kuchenek, przez piecyki kąpielowe po gazowe kotły C.O. W dziedzinie gazownictwa mamy duże doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy wykonanie bezpiecznych, szczelnych i trwałych systemów rozprowadzania gazu po budynku. Zajmujemy się też usuwaniem awarii instalacji gazowych. Usługi świadczymy na terenie Szczecina i okolic.

Nasza oferta

Świadczymy usługi w zakresie:

  • wymiany starych instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych i usługowych
  • montażu nowych pionów i poziomów gazowych w budynkach
  • montażu instalacji w nowobudowanych budynkach
  • usuwania awarii

Wykonywane przez nas instalacje gazowe powstają z wysokojakościowych materiałów w systemach według zapotrzebowania: zaciskanych, gwintowanych czy spawanych. W celu zagwarantowania bezpiecznego użytkowania gotowe konstrukcje poddajemy próbie ciśnieniowej. Na instalacje jest też udzielana gwarancja.

Instalacje gazowe