Centralne ogrzewanie

Strona główna » Centralne ogrzewanie

Centralne ogrzewanie jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego budynku. Szczególnie w klimacie umiarkowanym, w okresie od jesieni do wiosny, trudne byłoby stworzenie komfortowych warunków cieplnych bez tej instalacji. Nie wystarczy jednak wykonanie jej w przypadkowy sposób, Aby najlepiej spełniała swoje zadanie, musi być zaprojektowana z uwzględnieniem cech architektonicznych budynku i potrzeb jego użytkowników.

Centralne ogrzewanie powinno też być ekonomiczne. W praktyce oznacza to, że dobór kotła C.O., materiałów instalacyjnych czy rozlokowanie wymienników ciepła muszą gwarantować korzystną relację pomiędzy nakładami na eksploatację a efektem grzewczym. Stworzenie takiego systemu wymaga wiedzy technicznej i doświadczenia, jakimi dysponują nasi pracownicy. Montujemy nie tylko centralne ogrzewanie, ale również instalacje gazowe. Pozwala nam to stworzyć spójny system w budynku, w którym funkcjonuje kocioł grzewczy zasilany gazem. Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale też najbardziej ekologiczne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów ze Szczecina i okolicy.

Nasza oferta

Świadczymy usługi w zakresie:

  • wymiany starych instalacji centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych i usługowych,
  • montażu nowych pionów i poziomów centralnego ogrzewania w budynkach,
  • montażu instalacji w nowobudowanych budynkach,
  • wymiany/montażu grzejników,
  • wymiany/montażu ciepłomierzy,
  • usuwania awarii,
  • montażu węzłów cieplnych.

Efektywne i bezawaryjne centralne ogrzewanie powinno być konstruowane ze szczególną starannością. Wszystkie instalacje wykonywane są z wysokojakościowych materiałów w systemach według zapotrzebowania: zgrzewanych, zaciskanych, zaprasowywanych, gwintowanych, lutowanych czy spawanych. Instalacje poddawane są próbie ciśnieniowej. Na wykonane przez nas systemy C.O. udzielamy gwarancji.

Centralne ogrzewanie